top of page

ДОСТАВКА

ДОСТАВКА
ПО УКРАЇНІ

З питань статусу Вашого замовлення, оплати та інших:

T : 0633949429
Пн-нд

з 11:00 до 19:00

E: gparfums.order@gmail.com

 

Доставка

Gparfums здійснює доставку товару по всій території України для доставки Ваших замовлень ми користуємось послугами логістичної компанії Нова Пошта.

Мінімальна сума замовлення-300 грн.

 

Рядки відправлення

При оформленні замовлення на сайті, будь ласка, звертайте увагу на інформацію про строки доставки, вони залежать від міста доставки та графік роботи служби Нова Пошта у Вашому місті.

Рядки доставки

Після відправлення замовлення строк доставки складає від 2 до 4 робочих днів.

Оплата

В інтернет-магазині Gparfums Ви можете сплатити

за товар:
Платіжною карткою Visa, Master Card на сайті.

Платіжні картки Visa та MasterCard

Ви можете оплатити замовлення онлайн будь-якою карткою Visa та MasterCard будь-якого банку без комісії. Оплата за допомогою платіжних карток здійснюється наступним чином: Якщо Ви бажаєте оплатити свій замовлення банківською карткою, під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У полі "оплата" Вам слід вибрати "Visa/MasterCard". Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів, де необхідно вказати дані для оплати та підтвердити оплату.

Image by Polina Rytova
About Our Leather
Image by Ben White

ДОСТАВКА ПО СВІТУ

Доставка по всьому світу здійснюється національною поштою України. Термін доставки залежить від віддаленості країни. Вартість доставки 15 $ за 245 грам ваги, все, що більше цієї ваги оплачується 20 $ за доставку.

Ваш приватний парфумер

bottom of page