top of page

ПРО GPARFUMS

МРІЇ

Десь у далекому 2012 році, молодий та амбітний хлопець купив безліч ефірних олій. Саме з них роблять духи, думав він. Проте мав рацію він лише частково. Тому після кількох місяців спроб створити божественний парфум і після провалу цих спроб він зрозумів, що парфумером йому не стати. На щастя, він помилився.

Image by Hanna Balan
Image by Fulvio Ciccolo

ПЕРШІ КРОКИ

Через декілька років було вирішено знову спробувати удачу, але тепер він розумів, що тільки з ефірних олій духи не роблять. Тож купив свої перші 50 компонентів і вже намагався зробити щось хоча б віддалено схоже на справжню парфумерію. Важко підрахувати скільки літрів спирту та кількості компонентів було безжально вилито.

Експерименти зайняли приблизно пів року і ось під кінець літа 2015 року виходить перший комерційний аромат Teen Skin

ПРО КОНЦЕПЦІЮ

"Раніше мене часто просили розповісти про свої аромати: історію аромату, про що він тощо. Однак я вважаю, що це як у письменника запитати про що його твір. Просто прочитайте. Для кожного зміст книги буде свій. Сенс моїх творів я закладаю в назву аромату та його звучання. Так аромат Virgin, наприклад, про невинність, ніжність, легкі ласощі, вершкові нотки, чистоту. Але ви все це й самі почули б, якби просто вдихнули його. Навіщо розповідати людині про що аромат, якщо вона сама зможе  вирішити про що він".

Взагалі можна сказати, що основна концепція творів  G Parfums обертається навколо теми сексуальності, в різних її проявах.

Стимулом для створення власного бренду і виробництва парфумерії в цілому як не дивно стала образа. Образа за те, що в країні не було на той момент Українських парфумерних брендів (благо зараз вони почали з'являтися і деякі з них дуже гарні).

Так народжувалась українська висока парфумерія.

photo_2020-11-28_13-10-32.jpg
bottom of page